Спеціальні потреби

Міністра юстиції США можуть звинуватити в брехні під присягою


Джефф Сешнс
Джефф Сешнс

Колишній радник Трампа Картер Пейдж заявив, що він інформував Джеффа Сешнса, про те, що планує поїздку до Росії протягом президентських виборів 2016 року, повідомляють FoxNews та CNN.

Це суперечить заяві Сешнса, який зараз є міністром юстиції США, стосовно того, що він не знав чи їхав Пейдж до Росії. Ці свідчення Сешнс давав під присягою.

Таким чином, Сешнса можуть звинуватити у брехні під присягою, сказав сенатор Ел Франкен, який був присутній на слуханнях.

Пейдж заявив, що метою його подорожі було виступити з промовою і, що його візит не має нічого спільного з передвиборчою кампанією Трампа, повідомляє the New York Post.

Конгресмен Майк Конавей, голова Комітету з розвідки Палати представників Конгресу США, підтвердив CNN, що Пейдж інформував Сешнса про його подорож, однак конгресмен не побачив у цьому проблеми.

"Якщо б я був Сешнсом, я б також про це не пам’ятав. Це було мимохідь. Він виходив з кімнати і людина, якої він ніколи не бачив, зупиняє його" і повідомляє про свої плани поїхати до Росії, зауважив Конавей.

Слухання за участі Пейджа тривали шість годин за закритими дверима в Комітеті з розвідки Палати представників Конгресу США.

"Я допомагаю як тільки можу", - повідомив Пейдж журналістам після завершення слухань.

Дивіться також: Узбецька діаспора у США намагається зрозуміти мотиви та простежити зв'язки нападника. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG