Спеціальні потреби

Реформа Конституції України буде доречна, коли Росія забезпечить безпеку на сході - сенатор США


Бен Кардин, сенатор-демократ від штату Меріленд
Бен Кардин, сенатор-демократ від штату Меріленд

Бен Кардин, член Комітету у закордонних справах Сенату США, висловив стурбованість з приводу статусу реалізації Мінських угод, які покликані зменшити напруженість на сході України. Укладені рік тому Мінські угоди являють собою пакет заходів у сфері безпеки та політики, узгоджені Україною, Німеччиною, Францією та Росією для вирішення конфлікту у Cхідній Україні.

«На четвер припала перша річниця Мінських угод. Хоча всі сторони заявили про готовність рухатись до мирного врегулювання кризи у Східній Україні, я як і раніше стурбований тим, що на заваді здійсненню Мінських угод стоїть підтримка Росією насильства, яке здійснюють сепаратисти. Якщо Росія серйозно налаштована на реалізацію Мінських угод, вона має негайно вивести всю військову техніку з території України та забезпечити доступ спостерігачів ОБСЄ на окуповані території.

«Я розумію, що наші українські друзі також повинні також реалізовувати політичні елементи Мінських угод - внести зміни до Конституції та провести вибори - але перед цим, ми повинні побачити реальний прогрес з боку росіян у сфері безпеки. Бої тривають, за добу відбувається приблизно 60 обстрілів, а танків у регіоні на даний момент більше, ніж спостерігачів ОБСЄ. Ці танки переміщуються регіоном без перепон, у той час як спостерігачі від ОБСЄ жорстко обмежені в своїх рухах. США і ЄС повинні зберігати - і навіть подумати про питання про посилення - жорстких санкцій щодо Росії, поки вона повністю не реалізує Мінські угоди".

Дивіться також: Україна може довести, що прагне захистити школярів на сході - Human Rights Watch

Україна може довести, що прагне захистити школярів на сході - Human Rights Watch. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:11 0:00

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG