Спеціальні потреби

«Не можна перемогти народ, який відмовляється стати на коліна» - конгресмен Марсі Каптур


Марсі Каптур в Україні, 2014р.
Марсі Каптур в Україні, 2014р.

«Невмираюче прагнення українців до свободи ставить у безвихідь та дратує тиранів знову і знову», - Марсі Каптур про Меморіал жертв Голодомору у Вашингтоні.

Пам’ятник Голодомору у Вашингтоні нагадуватиме американцям про небезпеку репресивних режимів. Про це сказала Марсі Каптур, конгресмен-демократ від штату Огайо у коментарі «Голосу Америки».

«Ми повинні зробити все, щоб пам’ять про Голодомор, про український голод-геноцид, жила вічно. Цей пам’ятник попереджає майбутні покоління, щоб вони не дозволили репресивним режимам панувати над будь-якою нацією. Значення цього Меморіалу не можна недооцінювати. Він нагадує нам про нашу історію, допомагає навчати та інформувати прийдешні покоління, а також служить щоденним нагадуванням про мерзенні діяння тоталітарних режимів, які вкінці кінців були повалені», - зазначив Каптур, родина якої родом із Польщі та України.

Жінка-законодавець порівняла боротьбу українців за незалежність з історією американського народу.

Ви не можете перемогти народ, який відмовляється стати на коліна. Це є душа України
Марсі Каптур

«Віковічна жага українців бути вільними повністю розцвіла у наші часи. Народ України завжди демонстрував гарячу любов до свободи. Ця їхня пристрасть до незалежності та самовизначення нагадує мені боротьбу Америки за незалежність 250 років тому. Це пристрасть, яка розпалюється з найбільшою силою, як ми вже неодноразово бачили в останні роки під час Помаранчевій революції і знову на Євромайдані», - сказала вона.

«Ви не можете перемогти народ, який відмовляється стати на коліна. Це є душа України. Це невмираюче прагнення людей до свободи ставить у безвихідь та дратує тиранів знову і знову».

Конгресмен Марсі Каптур є співголовою групи підтримки України у Палаті представників Конгресу США.

Дивіться також: Марсі Каптур розповіла Мирославі Гонгадзе, чому адвокатує за Україну

Прайм-Тайм: Марсі Каптур, співголова групи підтримки України у Конгресі
please wait

No media source currently available

0:00 0:24:05 0:00

  • 16x9 Image

    Ірина Матвійчук

    Журналістка, репортерка, редакторка вебсайту. Цікавлюсь соціальними темами та історією. Для потенційних сюжетів завжди шукаю захопливі історії про українців у США, маловідомі сторінки історії, про неймовірні долі людей та бізнесів. Приєдналася до команди Української служби Голосу Америки у 2014 році. Перед тим працювала в журналі National Geographic та на "Радіо Свобода". Люблю читати книжки, створила у США книжковий клуб Books-R-Us Ukrainian. Із задоволенням подорожую в країни/регіони, які є непопулярними для туристів. Одружена, маю доньку.  

XS
SM
MD
LG