Спеціальні потреби

Каліфорнія планує вивести військових із кордону з Мексикою


Губернатор Каліфорнії Ґевін Ньюзом (Gavin Newsom) має намір вивести всі 360 військових штату, яких було долучено до робіт на кордоні США та Мексики, очевидно у відповідь на позицію президента Дональда Трампа про те, що в країні криза національної безпеки, повідомили ЗМІ у понеділок.

У своїй промові «Про стан штату», яку він має виголосити у вівторок, губернатор-демократ заявить, що ставить перед Національною гвардією нове завдання, щоб вони не брали участь у «політичному театрі», повідомляє видання Los Angeles Times та інші ЗМІ.

Подібний крок зробив минулого тижня губернатор Нью-Мексико Мішель Луджан Ґрішем (Michelle Lujan Grisham), наказавши відкликати більшість військових Національної гвардії від державного кордону з Мексикою, а також відкидаючи твердження президента щодо кризи.

Ґрішем, демократ, назвав часті декларації Трампа про імміграційну кризу на кордоні «шарадою».

В оприлюднених витягах із проекту промови Ньюзом заявляє, що перерозподілить війська, щоб підтримати зусилля, спрямовані на протистояння лісовим пожежам і контрабанді наркотиків.

Постійно вказуючи на загрози з боку нелегальних іммігрантів, Трамп зробив будівництво стіни на кордоні США з Мексикою пріоритетом свого президентства. Але демократи прагнуть перешкодити цьому, стверджуючи, що це не потрібно і є марною тратою грошей.

Дивіться також: Нелегалка залишила трьох дітей, громадян США, щоб сховатися у церкві від депортації

Нелегалка залишила трьох дітей, громадян США, щоб сховатися у церкві від депортації. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG