Спеціальні потреби

У нападі на готель у Кабулі таліби вбили 14 осіб


Поліція неподалік готелю, на який вчинено напад

Угруповання Талібан взяло на себе відповідальність за кількагодинну атаку на готель у столиці Афганістану Кабулі, в результаті якого загинуло 14 цивільних, включно з кількома іноземцями.

Начальник кабульської поліції Абдул Рахман заявив, що атака на Park Palace Hotel розпочалася в середу вночі, коли озброєні чоловіки відкрили вогонь під час прийняття для іноземців. Інцидент закінчився через п’ять годин, коли поліція застрелила трьох нападників, сказав він.

Посольство США в Кабулі заявило, що серед убитих один американець. Індійські офіційні особи підтвердили смерть чотирьох своїх громадян.

У заяві Талібану сказано, що напад вчинено з уваги на присутність на прийнятті американців і що це зробив лише один нападник-смертник з автоматичною зброєю.

Місія допомоги ООН в Афганістані осудила вбивство цивільних, звертаючи увагу на те, що майже три тисячі цивільних жертв у перших чотирьох місяцях цього року – це найвище число, яке будь-коли зареєстровано.

Park Palace Hotel – популярний серед іноземних відвідувачів і неурядових організацій, розташований неподалік Місії допомоги ООН. У тому райолні, відомому як Нове місто, є кілька дорогих ресторанів, які часто відвідують працівники неурядових організацій, що працюють у Кабулі.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG