Спеціальні потреби

У Йорданії опозиція бойкотує парламентські вибори


В Йорданії відбуваються парламентські вибори. Проте опозиція бойкотує голосування, кажучи, що запроваджені торік виборчі реформи віддають перевагу прихильникам короля Абдулли.

Громадяни обирають членів нової 150-членної Палати депутатів. Депутатів 60-членного Сенату призначає король.

Йорданський лідер обіцяв змінити спосіб обирання високопоставлених офіційних осіб, включно з наданням парламенту більшого впливу на призначення прем’єр-міністра.

Прем’єр-міністр Абдулла Енсур, який готується подати у відставку, високо оцінив вибори як такі, що проходили без порушень і вказують на те, що уряд дотримується своїх обіцянок.

Проте опозиція, очолена Мусульманським братством, каже, що виборча система гарантує підтримку короля тим, що віддає перевагу сільським племінним районам, де він має більшу підтримку, і зменшує значення міських районів, у яких опозиція сильніша.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG