Спеціальні потреби

Святиню Ясукуні відвідали 168 японських парламентаріїв


Японські законодавці відвідують храм Ясукуні
Японські законодавці відвідують храм Ясукуні
Група японських парламентаріїв відвідала спірну святиню, споруджену на честь загиблих японських військових, яка для багатьох є символом довоєнної колоніальної агресії Токіо.

168 членів парламенту у вівторок відвідали храм Ясукуні. Святиня була споруджена в пам'ять про двох з половиною мільйонів військовослужбовців, загиблих в роки Другої світової війни, включаючи кількох людей, визнаних воєнними злочинцями.

Щорічне відвідування Ясукуні відбулося через три дні після того, як у храмі помолилися три члени японського кабінету, що викликало обурення Південної Кореї та Китаю.

Для багатьох консервативно налаштованих японців святиня є символом національної гордості. Проте чимало корейців і китайців бачать в храмі символ японської колоніальної агресії в їхніх країнах в першій половині ХХ-го століття.

Відвідування святині членами японського кабінету стало приводом для скасування візиту міністра закордонних справ Південної Кореї Юн Бен Се в Токіо. У понеділок в Сеулі заявили, що глава південнокорейської дипломатії в ході свого візиту планував представити своє бачення розвитку двосторонніх відносин.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG