Спеціальні потреби

Міністр закордонних справ Південної Кореї скасував свій візит до Японії


Високопоставлений дипломат Південної Кореї скасував свій офіційний візит до Японії цього тижня після того, як прем’єр-міністр зробив подарунок, а три міністри молилися у спірній військовій святині, в якій вшановано пам’ять деяких японських воєнних злочинців.

Південнокорейські офіційні особи заявили в понеділок, що міністр закордонних справ Юн Бен Се мав намір накреслити напрям двосторонніх відносин з Японією, але скасував подорож, щоб запротестувати проти того, як кілька днів тому три члени японського Кабінету міністрів молилися у святині Ясукуні.

Представник японського уряду заявив, що прем’єр-міністр Сінзо Абе не відвідував святині, але подарував їй церемоніальне дерево.

У святині Ясукуні в Токіо вшановано пам’ять жертв війни, включно з 14 лідерами, яких після закінчення Другої світової війни засуджено за воєнні злочини. Візити представників уряду у святині Ясукуні дратують азійських сусідів Японії.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG