Спеціальні потреби

У Єрусалимі офіційно відновилися палестинсько-ізраїльські мирні переговори


У середу в Єрусалимі офіційно відновилися палестинсько-ізраїльські мирні переговори. Це чергова важлива спроба врегулювати важливі питання між обома сторонами за останні три роки.

Минулого місяця обидві сторони вели попередні розмови у Вашингтоні. Вони винесли рішення, що протягом наступних дев’яти місяців обмірковуватимуть долю палестинських біженців, єврейські поселення і кордони майбутньої палестинської держави.

Державний секретар США Джон Керрі заявив, що обидві сторони усвідомлюють важливість ситуації, зокрема те, що стосується кордонів і питань безпеки. Ще до відновлення переговорів у середу Керрі мав телефонну розмову з прем’єр-міністром Беньяміном Нетаньягу і палестинським президентом Махмудом Аббасом.

Переговори відбуваються під керівництвом міністра юстиції Ізраїлю Ципі Лівні і голови палестинської делегації Саїба Ереката. Їм допомагає колишній посол США в Ізраїлі Мартін Індик.

У середу ізраїльські збройні сили повідомили, що протягом ночі їх літаки здійснили удари про «прихованих ракетних установках» у секторі Газа. Як сказано, це екстремістське угруповання Гамас веде «терористичну діяльність» з того району.
XS
SM
MD
LG