Спеціальні потреби

Палестинські демонстранти закидали Генсека ООН черевиками


Конвой Генсекретаря ООН в’їжджає у Сектор Гази
Конвой Генсекретаря ООН в’їжджає у Сектор Гази

Десятки палестинських демонстрантів кидали черевики, палиці і каміння у конвой генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй Пан Гі Муна, який відвідав Сектор Гази у четвер.

Близько 40 протестуючих оточили броньований автомобіль Пан Гі Муна у Газі, коли високопосадовець в’їжджав на територію міста з південного Ізраїлю. Більшість демонстрантів були родичами палестинців, які перебувають в ізраїльських в'язницях. Натовп тримав плакати, звинувачуючи ООН в прихильності до Ізраїлю і засуджуючи відмову представників ООН зустрітися із палестинськими в’язнями в Ізраїлі.

Цими днями генсекретар ООН перебуває на Близькому Сході, намагаючись відновити ізраїльсько-палестинські мирні переговори. Перемовини між двома сторонами були перервані у вересні 2010 року через суперечки щодо будівництва Ізраїлем поселень на окупованих територіях.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG