Спеціальні потреби

Ізраїль: рішення щодо удару проти Ірану «дуже далеке»


Міністр оборони Ізраїлю Егуд Барак
Міністр оборони Ізраїлю Егуд Барак

Міністр оборони Ізраїлю Егуд Барак заявив, що будь-яке рішення щодо того, чи атакувати іранську ядерну програму, «дуже віддалене». Барак заявив у середу, що дотепер не було винесено рішення в тій справі. Тимчасом Ізраїль готується до візиту цього тижня голови Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США Мартіна Демпсі.

У середу Росія заявила, що військовий удар проти Ірану був би «катастрофою», що загострила б напруження між сунітами і шиїтами в регіоні.

Міністр Сергій Лавров також сказав, що всі можливі санкції проти ядерної програми вже «вичерпані». Додаткові санкції не мають «нічого спільного» з непоширенням ядерної технології і шкодять іранській економіці та людям.

Сполучені Штати та їх союзники посилюють санкції проти Ірану, щоб змусити його припинити збагачення урану. Вони звинувачують Іран у намаганні виготовити ядерну зброю, хоча Тегеран твердить, що його ядерна програма мирного призначення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG