Спеціальні потреби

Як боротися з «Ісламською державою?»


Бої за місто Кобані
Бої за місто Кобані

Президент Обама і високопоставлені командувачі збройних сил зустрічаються у вівторок з міністрами закордонних справ іноземних країн для обміркування зусиль коаліції у боротьбі з екстремістами «Ісламської держави в Іраку і Сирії».

Представник голови Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США Мартіна Демпсі заявив, що наради на базі ВПС Ендрюс неподалік Вашингтона стосуються проблем цієї операції та стратегії на майбутнє. В нарадах запланована участь представників 22 країн, включно з Туреччиною.

Тимчасом курдські бойовики та екстремісти «Ісламської держави» продовжують бої за місто Кобані, що розташоване на сирійсько-турецькому кордоні.

Базована у Великобританії організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що від понеділка вночі очолені США коаліційні війська провели п’ять повітряних ударів по позиціах «Ісламської держави».

Тимчасом активісти у регіоні повідомили, що курдські сили захопили стратегічного значення вершину неподалік міста і зняли чорний прапор «Ісламської держави».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG