Спеціальні потреби

На півночі Сирії продовжується боротьба з екстремістами «ІД»


Над містом Кобані піднімається дим
Над містом Кобані піднімається дим

Екстремісти угруповання «Ісламська держава» продовжують наступальну операцію на курдське місто в північному регіоні Сирії, де курдські бійці протягом уже кількох тижнів намагаються захистити свою територію.

Незважаючи на авіаудари з боку очоленої США коаліції, у районі міста Кобані, яке відоме також як Айн-аль-Араб, було чути артилерійський вогонь та видно хмари диму.

Сутички продовжуються неподалік недавно відкритого перехідного пункту через кордон з Туреччиною. Понад 160 тисяч біженців перейшли до Туреччини, щоб уникнути насильства. Водночас сотні курдських бойовиків перейшли з Туреччини до Сирії, щоб приєднатися до боротьби проти екстремістів «Ісламської держави».

Очолена США коаліція, що виступає проти «Ісламської держави», уже протягом кількох тижнів завдає повітряних ударів у районі, але, поки що, не мала великого успіху. Туреччина також обіцяла зробити все можливе, щоб ісламісти не змогли захопити міста.

У п’ятницю Кабінет міністрів Австралії схвалив повітряні удари і розгорнення спеціальних сил, щоб допомогти міжнародній коаліції у боротьбі проти бойовиків «Ісламської державаи» в Іраку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG