Спеціальні потреби

Західні країни намагаються поширити коаліцію для боротьби з ІДІЛ


Французький літак, що бере участь в авіаударах проти «Ісламської держави» в Сирії

Західні країни докладають зусиль для поширення міжнародної коаліції для боротьби з угрупованням «Ісламська держава». Це відбувається після кривавих терористичних атак у Парижі.

У промові в парламенті британський прем’єр-міністр Дейвид Камерон звернувся з екстреним закликлом до приєднання країни до кампанії повітряних ударів проти «Ісламської держави» в Сирії, кажучи: «якщо не тепер, то коли»?

«Ми повинні відмовити ІДІЛ у пристановищі в Сирії», – сказав Камерон. «Чим довше дозволимо ІДІЛ зростати в Сирії, тим більшу загрозу вона представлятиме».

«Це неправильно, щоб Сполучене Королівство передавало справу своєї безпеки іншим він.

Великобританія бере участь в камапнії повітряних ударів проти «Ісламської держави» в Іраку, але не у Сирії. Камерон заявив, що він запропонує провести голосування в парламенті у цій справі, але лише тоді, коли його запевнять, що пропозиція отримає належну підтримку.

Тимчасом президент Франції Франсуа Олланд відвідав Москву, до намагався переконати російського президента Володимира Путіна приєднатися до очоленої Францією кампанії повітряних ударів.

Будь-яка співпраця у цій справі, як здається, буде ускладнена тим, що Росія веде свою власну військову операцію в Сирії, метою якої є запевнити, що багатолітній союзник Москви президент Башар аль-Асад залишиться на посаді.

Дивіться також: Поліцейський 16 разів вистрелив у підлітка - у Чикаго масові виступи

Поліцейський 16 разів вистрелив у підлітка - у Чикаго масові виступи. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

XS
SM
MD
LG