Спеціальні потреби

Мінфін США запровадив санкції проти Ілюмжинова, ще 2-ох росіян за сприяння Асаду та торгівлі з ІДІЛ


Міністерство фінансів США у середу оголосило санкції проти 4-ох осіб та 6 компаній, які надають підтримку уряду Сирії. До списку також увійшов посередник, який сприяє придбанню урядом Асада нафти у терористичного угрупування ІДІЛ. Про це повідомляє сайт міністерства.

У санкційному списку - троє росіян, включно з колишнім президентом та головою республіки Калмикія, бізнесменом Кірсаном Ілюмжиновим, та підконтрольний Ілюмжинову банк «Російський фінансовий альянс».

Сайт Міністерства фінансів США повідомляє, що Ілюмжинов матеріально допомагав та діяв в інтересах уряду та центробанку Сирії разом з сирійським бізнесменом, громадянином Росії Мудалалем Хурі, який також є співвласником банку «Російський фінансовий альянс».

«У результаті сьогоднішніх дій, усі американські (або контрольовані американськими громадянами) активи осіб, щодо яких запроваджено санкції, буде заморожено, а громадянам США забороняється вести з ними справи», - повідомляє сайт Мінфіну США.

Санкції також торкнулись компанії Hudsotrade Limited, яка зареєстрована у Москві, та громадянина Росії Джорджа Гасвані, який, на думку Мінфіну США, грав роль посередника при закупівлі урядом Сирії нафти у терористичного угрупування «Ісламська держава».

«Уряд Сирії несе відповідальність за насильство проти власного народу. США і надалі будуть відсікати фіанси усім тим, хто допомагає Асаду і надалі мордувати сирійський народ», - заявив Адам Сзубін, заступник міністра фінансів з питань протидії тероризму та фінансової розвідки.

З повним переліком осіб та компаній на яких накладено санкції можна ознайомитись на сайті мінфіну США.

Дивіться також: Електропостачання Криму Україна може відновити після його повернення - експерт інституту Маккейна

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG