Спеціальні потреби

Від атак в Іраку загинуло 50 людей


Іракські офіційні особи повідомили, що від вибухів та інших атак у переважно шиїтських районах Багдада загинуло щонайменше п’ятдесят людей і 160 отримали поранення.

Хвиля насильства спалахнула напередодні 10 річниці очоленого США вторгнення в Ірак і за місяць до перших за останні три роки виборів.

Канцелярія прем’єр-міністра повідомила, що у провінціях Анбар і Нінева первісно заплановані на 20 квітня вибори будуть відстрочені на період до шести місяців з приводу погроз на життя кількох кандидатів.

У вівторок сталися вибухи у кількох районах Багдада, включно із Садр-Сіті і неподалік важко захищеної «Зеленої зони», де розташовані посольства кількох західних країн.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за атаки. Проте мусульмани-суніти в Іраку часто атакують шиїтів, які становлять більшість, щоб збільшити міжконфесійне напруження і підірвати авторитет очоленого шиїтами уряду.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG