Спеціальні потреби

Представники МАГАТЕ та Ірану обговорюють питання доступу до ядерних об’єктів


У Відні представники Міжнародного агентства з атомної енергії обговорюють з іранськими дипломатами питання доступу до ядерних об’єктів Ірану, які, на думку МАГАТЕ, використовуються для виготовлення ядерної зброї.

Обидві сторони вже протягом кількох місяців відбувають періодичні зустрічі щодо доступу до іранського ядерного об’єкту Парчин. Це військовий об’єкт, розташований на північний схід від Терегана, на якому, за твердженням МАГАТЕ, відбувалися випробовування для виготовлення ядерної боєголовки.

У повідомленнях, які посилаються на недавні заяви МАГАТЕ, висловлюються побоювання, що Іран докладає зусиль для виготовлення ядерної зброї. Це пов’язане з цим, що він встановлює нові центрифуги для збагачення урану в іншому місці – в підземній установці Фордов.

Іран наполягає, що його ядерні дослідження мирного призначення.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG