Спеціальні потреби

Іранські банки будуть поза міжнародною системою розрахунків SWIFT


Найбільша у світі система міжбанківських електронних розрахунків припинить з’язки з тими іранськими банками, котрі Європейський Союз заніс у «чорні списки». Це черговий крок Заходу з метою зменшити можливість іранського уряду фінансувати свою ядерну програму.

Базована у Бельгії Міжбанківська організація валютних і фінансових розрахунків SWIFT заявила, що вона виконає дорученням ЄС про припинення зв’язків із названиим іранськими фінансовими установами вже в суботу.

Цей крок зроблено у відповідь на рішення Європейської Ради, яка представляє членські країни, про посилення замороження активів установ, пов’язаних з ядерною діяльністю Ірану.

SWIFT – це приватна мережа, якою користується майже кожний банк у світі для надіслання інформації про трансфер грошей через міжнародні кордони. Усунення визначених іранських банків із системи SWIFT унеможливить їм вести ділові контакти з рештою світу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG