Спеціальні потреби

Перебої з інтернетом призвели до проблем у роботі низки сайтів авіакомпаній та банків у світі


Хвиля короткотермінових відключень інтернету призвела до перебоїв у роботі вебсайтів та додатків десятків фінансових інституцій, авіаліній та інших компаній по всьому світу.

Зокрема, повідомлення про технічні проблеми з'явились на сторінках у соцмережах Гонконгської біржі, пошти і Резервного банку Австралії, авіакомпанії Virgin Australia, та низки банків. Робота сайтів цих компаній та установ уже, здебільшого, відновлена.

Причина перебоїв полягала у проблемах із американською корпорацією Akamai, одним із лідерів ринку, що спеціалізується на наданні інтернет-послуг, кібербезпеці й хмарному сервісі для десятків провідних компаній світу.

Протягом років клієнтами Akamai Technologies були такі відомі компанії та інтернет ресурси, як Apple, Facebook, Bing, Twitter, Hewlett-Packard, Hilton Worldwide, IBM, NASA, Sony PlayStation, Yahoo! та інші.

Днями схожі перебої у наданні інтернет-послуг стались в іншої глобальної компанії Fastly, тоді причина полягала у помилці в програмуванні.

Як зазначає AP, короткі перебої із доступом до мережі не є винятковими, і зрідка спровоковані діями хакерів, однак підкреслюють, як багато світових компаній залежать від кількох глобальних гравців інтернет-ринку.

Дивіться також: Що сказали про Україну Байден та Путін у своїх заявах в Женеві

Що сказали про Україну Байден та Путін у своїх заявах в Женеві. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG