Спеціальні потреби

Кінець телеграфної системи в Індії


Тисячі людей по всій Індії зійшлися в неділю в телеграфних відділеннях, щоб відправити своїм друзям і рідним останні телеграми як сувенір. Служба телеграфу цього дня припиняє приймати телеграми. Частина телеграм буде доставлена вночі, частина – на наступний день.

Телеграфна служба Індії, яка діяла більш 160 років - остання велика така служба у світі.

З розвитком мобільних телефонів, електронної пошти й інших сучасних засобів зв’язку, індійський телеграф передавав лише по 5 000 повідомлень на день на всю Індію. У 1980-х ця служба, що була головним засобом зв’язку на великі відстані в Індії, передавала по 600 000 повідомлень на день.

Державна телекомунікаційна компанія Індії BSNL тепер втрачає до 23 мільйонів доларів на рік підтримуючи обладнання для послуг, якими користуються все менше індійців.

В країні не всі підтримують рішення про скасування послуг телеграфу. “Я регулярно користуюся телеграфом і це важливий інструмент для нашої діяльності”, говорить один з активістів, який захищає права звичайних людей. Про свою незгоду з цим рішенням він вже повідомив уряд – телеграмою.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG