Спеціальні потреби

Чи планує Індія відправити людину на Марс?


Прем'єр-міністр Індії Манмоган Сінг заявив, що його країна планує відправити безпілотний космічний корабель на орбіту Марса, що знаменуватиме чергове досягнення в амбітній космічній програмі країни.

Індійський прем’єр сказав, що космічний корабель збиратиме важливі наукові дані. Він назвав місію великим кроком вперед для країни в галузі науки і техніки.

Як гадається, у листопаді наступного року космічний корабель виведе на орбіту ракета-носій, яку розробляє Індійська космічна дослідницька організацією. За приблизними підрахунками, місія на Червону планету коштуватиме близько 80 мільйонів доларів.

Протягом останніх десятиліть Індія запустила чимало супутників. Проте критики її космічної програми кажуть, що уряду слід, натомість, зосереджувати свої ресурси на заходах щодо забезпечення потреб населення та боротьбі з убогістю та розвитку інфраструктури.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

XS
SM
MD
LG