Спеціальні потреби

Після виборів прем’єр-міністр Індії подасть у відставку


Прем’єр-міністр Індії Манмоган Сінг
Прем’єр-міністр Індії Манмоган Сінг повідомив. що після виборів, що відбудуться цього року, він подасть у відставку. Сінг, якому 81 рік, заявив у п’ятницю на рідкісній прес-конференції, що він передасть владу новому прем’єр-міністрові.

Він також сказав, що посаду повинен зайняти Рагул Ганді, якщо правляча партія Індійський національний конгрес втретє вийде переможцем на виборах.

Проте опитування громадської думки вказують на те, що переможцем на виборах може вийти опозиційна Партія Бгаратія Джаната, яку очолює Неренда Моді. На недавніх виборах до штатних органів влади вона завдала поразки Індійському національному конгресу.

Сінг заявив, що було б «катастрофічним», якби Моді став прем’єр-міністром.

Моді, який є головним міністром західного штату Гуджарат, був звинувачений у тому, що не доклав зусиль для припинення антимусульманських заворушень у 2002 році, незабаром після приходу до влади. У результаті заворушень загинуло понад 1000 людей.

Прихильники кажуть, що з того часу Моді, щодо постійного правління, розвитку та зростання економіки, здобув прихильність серед 60 мільйонів виборців штату Гуджарат, включно з мусульманами.
XS
SM
MD
LG