Спеціальні потреби

Трамп переконаний: імпічмент призведе до економічного краху


Президент Дональд Трамп заявив, що його імпічмент призведе до "краху" на фондових ринках та в економіці.

"Гадаю, всі збідніють", - заявив Трамп в інтерв'ю для Fox & Friends.

"Без цього мислення, ви побачите цифри, яким ви не повірите", - наголосив президент.

Деякі представники Демократичної партії в Конгресі заявили про можливість імпічменту після того, як колишній юрист президента Трампа Майкл Коен надав свідчення про можливу співучасть Трампа в порушеннях закону і приховуванні правопорушень, які, зокрема, стосувались зловживань з коштами пожертв на політичну кампанію.

Під час інтерв'ю Трамп заперечив участь у вчиненні правопорушень і наголосив, що звинувачення, які звучать не становлять "склад злочинів", які передбачають імпічмент.

"Не знаю, як можна піддавати імпічменту особу, яка виконує чудову роботу", - заявив Трамп. Президент США знову висловив жаль з того приводу, що на його думку, його робота не отримує справедливого висвітлення в пресі.

Дивіться також: Сенатор США про парад в Україні: "Вони можуть відзначати свою незалежність так, як вони вважають доцільним"

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG