Спеціальні потреби

Японія надасть МВФ 60 мільярдів доларів


Представники Японії заявили, що нададуть 60 мільярдів доларів у вигляді позик Міжнародному валютному фонду для підвищення його зусиль у стримуванні європейської боргової кризи.

Міністр фінансів країни оприлюднив план надання кредитів у вівторок, під час прес-конференції в Токіо. Японія стане першою неєвропейської країною, яка виділить додаткові ресурси для МВФ. Раніше країни Єврозони зобов’язалися надати Міжнародному валютному фонду 200 мільярдів доларів.

Голова МВФ Крістін Лаґард привітала ініціативу Японії і назвала її важливим кроком, який сприятиме глобальній економічній стабільності.

У січні МВФ заявив, що йому буде необхідно додаткових 600 мільярдів доларів для підтримки європейських країн від боргових криз, яка вже сягнула критичного рівня у Греції, Ірландії та Португалії. Втім, минулого тижня Лаґард сказала, що фонду не потрібно стільки грошей, скільки передбачалося раніше.

Японія зробила свою заяву за кілька днів до зустрічі лідерів МВФ і Світового банку у Вашингтоні та саміту міністрів фінансів 20 найбільших економік світу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG