Спеціальні потреби

Угорщина висловила готовність доопрацювати спірний закон про ЗМІ


Віктор Орбан
Віктор Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що його уряд готовий змінити спірний закон про ЗМІ, якщо, за оцінкою Єврокомісії, він суперечить принципам Європейського Союзу.

Угорщину, яка з 1 січня перебрала ротаційне головування в Євросоюзі, піддають гострій критиці європейські лідери, правозахисні організації і журналісти за нові обмеження, накладені нею на мас-медіа.

Виступаючи сьогодні у Будапешті президент Єврокомісії Жозе Мануель Бароззу привітав пропозицію Орбана змінити закон «у разі будуть проблеми з втіленням його у життя».

У четвер Європейська федерація журналістів направила листа до Баррозу з осторогою, що закон створить «шар самоцензури» і послабить демократичний процес в Угорщині.

Євросоюз розглядає закон, який поширює контроль угорського уряду над приватними ЗМІ і може змусити журналістів виявити свої джерела.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG