Спеціальні потреби

День захисту прав людини: США закликають дотримуватися принципів свободи і демократії - Керрі


У день прийняття Загальної декларації прав людини - 10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини

Весь світ 10 грудня відзначає Міжнародний день прав людини.

Державний секретар США Джон Керрі в спеціальній заяві заявив, що США продовжать просувати права людини в усьому світі.

«Загальна декларація прав людини містить обіцянку надії для цивільних осіб, що опинилися під перехресним вогнем конфлікту, громадян, які борються проти репресивних урядів, сімей, які змушені покинути свої домівки і переміщені в результаті конфлікту, а також працівників, яких експлуатують заради вигоди інших», - зазначив Керрі.

Держсекретар США висловився на підтримку правозахисників і тих, хто домагається дотримання прав людини. «Ми солідарні з тими, хто працює над тим, щоб забезпечити світліше майбутнє, заявляємо про нашу відданість захисту їхніх невід'ємних прав людини в прагненні до свободи, справедливості і миру».

«Сьогодні і надалі Сполучені Штати продовжать закликати всі народи дотримуватися принципів свободи, демократії, вільного вираження думок, а також рівного захисту відповідно до закону, незважаючи на расу, віросповідання, сексуальну орієнтацію або політичні переконання», - підкреслив Джон Керрі у своїй заяві з нагоди Міжнародного дня захисту прав людини.

Дивіться також: Помер Джон Ґленн – перший американський астронавт, що здійснив орбітальний космічний політ

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG