Спеціальні потреби

Олланд закликав чинити тиск на Росію і сепаратистів


G'azo sektori... Sochni tekislash uslubi.
G'azo sektori... Sochni tekislash uslubi.

Президент Франції Франсуа Олланд в п’ятницю заявив, що необхідно чинити тиск на Росію і проросійських сепаратистів в Україні, щоб домогтися виконання ними мирних домовленостей, досягнутих у лютому за його посередництвом.

«Очевидно, що угода про припинення вогню дотримується не повністю», – заявив Олланд, виступаючи перед журналістами в ході саміту «Східного партнерства» в Ризі.

Французький лідер додав, що ситуація в низці українських міст залишається вкрай тривожною.

«Ось чому ми повинні діяти і продовжувати тиск, особливо на схід України і Росію, щоб вони повністю дотримувалися Мінських угод», – вважає він.

Росія заперечує, що надає зброю та надсилає бойовиків проросійським силам, які почали сепаратистські заворушення в квітні минулого року. Москва у свою чергу звинувачує Київ у порушенні Мінських угод.

Тим часом представник збройних сил України в п’ятницю заявив, що троє військовослужбовців загинули і 12 отримали поранення в ході чергових зіткненнях між урядовою армією і сепаратистами, які тривають незважаючи на перемир’я.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG