Спеціальні потреби

Нові парламентські вибори в Греції призначені на квітень


Нові парламентські вибори в Греції призначені на квітень
Нові парламентські вибори в Греції призначені на квітень

У понеділок, Греція повідомила, що у квітні відбудуться всенаціональні вибори, результати яких визначать новий уряд країни, якою тепер керує тимчасовий прем’єр-міністр Лукас Пападемос. Це - через день після того, як в центрі Афінах розгорілися протести і парламент країни схвалив нові непопулярні заходи жорсткої економії.

Лідери Європейського Союзу привітали рішення грецького парламенту щодо зниження мінімальної зарплатні на 22%, скорочення бюджетних робочих місць на 20% і зменшення витрат. В обмін Греції пропонують новий пакет позики на 130 мільярдів євро, а також списання близько половини старих боргів країни.

Проте керівники ЄС зазначили, що лідери політичних партій Греції ще місять підписати письмову угоду щодо запровадження нових заходів перед засіданням, запланованим на середу, міністрів фінансів 17 країн євро зони.

Країни ЄС кажуть, що вимагають такого документа від Греції, як гарантію, що новий уряд не відмовиться від реформ.

Міністр економіки Німеччини назвав голосування у грецькому парламенті «кроком у правильному напрямку».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG