Спеціальні потреби

Google оштрафували за незаконне розміщення реклами он-лайн аптек


Google оштрафували за незаконне розміщення реклами он-лайн аптек
Google оштрафували за незаконне розміщення реклами он-лайн аптек

Пошукова система Google погодилася заплатити штраф у розмірі 500 мільйонів доларів за позовом Міністерства юстиції США про незаконне розміщення реклами канадських он-лайн аптек. Штраф є одним з найбільших, що будь-коли довелося заплатити американській бізнес-компанії.

500 мільйонів доларів - саме стільки Google і розповсюджувачі реклами ліків заробили на трансакціях за період 2003-2009.

Згідно з документами Міністерства юстиції США, деякі ліки були продані без належного рецепту, інші не відповідали американським стандартам щодо виробництва, зберігання і маркування.

Чимало Інтернет-компаній, які мають можливості розміщувати рекламу, не завжди можуть контролювати рекламодавців. В Інтернеті це досить поширене явище, коли он-ланй аптеки продають підробки дорогих ліків, для придбання яких необхідно мати рецепт.

Торік компанія Google заявила, що буде приймає рекламу лише від аптек, які є акредитовані фармацевтичними асоціаціями США і Канади.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG