Спеціальні потреби

МВФ: глобальна економіка розвиватиметься цього року швидшим темпом, ніж торік


Міжнародний валютний фонд передбачає, що світова економіка цього року розвиватиметься швидшим темпом, ніж торік.

Економічний радник МВФ Олів’є Бланшар заявив у вівторок у Вашингтоні, що глобальна економіка 2014 року зростатиме темпом у 3.7%, тоді як торік вона зростала лише на 3%. За його словами, економіка розвинених країн зростатиме цього року на 2.2 %, тоді як економіка країн, що розвиваються – 5.1%.

Бланшар заявив, що економічні перешкоди, які є результатом програм фінансових обмежень у деяких країнах Заходу, поволі зникають. Він також висловив думку, що фінансові системи «поволі одужують» у час, коли зменшується непевність у різних сферах.

Все-таки Бланшар сказав, що глобальне одужання «слабке і нерівне». Він також додав, що покращення економіки сильніше у Сполучених Штатах, ніж в Європі. Він висловив думку, що основна група північноєвропейських країн у єврозоні, до якої входить 18 країн, і Великобританія, прогресують швидше, ніж південна Європа.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG