Спеціальні потреби

ДАІ взялось за Євромайдан


Репресії проти Автомайдану?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Репресії проти Автомайдану?

Як заявляють активісти, до них додому приходять співробітники Державтоінспекції, пред’являючи усім стандартну претензію. Мовляв, водій рухався в колоні і не зупинився на вимогу представника ДАІ. При цьому називається дата 28 грудня – день поїздки Автомайдану до генпрокурора Пшонки, та 29 грудня – день автопробігу до президентського маєтку в Межигір’ї.

Від четверга, даішники здійснили вже понад 50 таких візитів. При цьому інспектори виявляють незвичайну обізнаність: їм відомі номери мобільних телефонів активістів та навіть адреси зйомних помешкань.

Як наголосили в Автомайдані, дії правоохоронців незаконні, оскільки ДАІ не має повноважень з’являтися додому до водіїв. Активісти стверджують також, що жодних правил дорожнього руху під час автопробігів вони не порушували. Йдеться, за їх словами, про спробу влади залякати Автомайдан.

Говорить організатор Автомайдану Дмитро Булатов:

Обурює те, що досі сидять ті, кого били, а не ті, хто бив
Сергій Поярков
«Автомайдан не злякається. Чим більше репресій та оцих методів незаконних, які до нас застосовуються, тим більше нас стає. Якщо посадять в тюрму мене чи когось з інших активістів, нас стане ще більше. Тому не треба нас дратувати».

У цьому його підтримує співорганізатор Автомайдану Сергій Поярков:

«Обурює те, що досі сидять ті, кого били, а не ті, хто бив. І після того, як побили студентів, то ці репресії перекинулися на тих, хто є в Автомайдані або з ним пов’язаний. Влада намагається залякувати людей, не розуміючи, що це має прямо протилежний ефект».

У п’ятницю Автомайдан пікетував Київське управління ДАІ, протестуючи проти репресій. Міліція, своєю чергою, заявила, що візити інспекторів ДАІ до помешкань водіїв правомірні.


XS
SM
MD
LG