Спеціальні потреби

Конгресмен Ґабріел Ґиффордс пішла, щоб повернутисьУ середу подала у відставку жінка-конгресмен Ґабріел Ґиффордс, яку минулого року було важко поранено в голову під час стрілянини в її рідному штаті Аризона. 41-річна Габріел заявила, що йде у відставку, щоб сконцентруватися на власному одужанні, і можливо знову повернутися до державної служби.

Понад три хвилини овацій – так республіканці і демократи у Палаті представників стоячи вітали Ґабріел Ґиффордс. Колеги-конгресмени висловили щире захоплення героїзмом Ґиффордс, яка понад рік боролась за життя після важкого вогнепального поранення у голову.

8-го січня минулого року 22-річний Джаред Лофнер розпочав стрілянину у техаському місті Тусон, де конгресмен Ґиффордс зустрічалася з виборцями. Під час нападу шестеро людей загинуло та 12 зазнали поранень. Лікарі вважали дивом те, що Ґабріел Ґиффордс, яку було поранено в голову з близької відстані, залишилась в живих.

«Я дуже горда за свою подругу. І я завжди цінуватиму те, що зустріла Ґабріел та працювала з нею. Не має значення, про що ми сперечаємося в країні, важливо пам’ятати, що немає нічого важливішого ніж родина та дружба.

Відтак, конгресмен Деббі Вассерман Шульц зачитала прощальну промову своєї подруги:

«Я одужаю і повернуся. І ми працюватимемо разом для Аризони та для всієї Америки».

А після цього Ґабріел Ґиффордс особисто передала офіційного листа про свою відставку спікеру Палати представників Джо Бейнеру. Її рідні, колеги та вся країна ще раз переконалися, що здаватись Ґабріел Ґиффордс не має наміру.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG