Спеціальні потреби

Благодійна вечеря для потреб біженців в Україні


Українці у Вірджинії провели благодійну вечерю. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Українці у Вірджинії провели благодійну вечерю. Відео

На тлі загострення ситуації у зоні АТО, українська діаспора США активізувала зусилля щодо збору та відправлення в Україну гуманітарної допомоги. Акції закордонних українців мають різні форми і розміри: від масштабного лобіювання в Конгресі до невеликих приватних фандрейзерів. Один з таких невеликих благодійних заходів на підтримку біженців з зони АТО днями провела організація «Об’єднана допомога Україні» (United Help Ukraine).

Співорганізатор благодійної вечері Тамара Рудольф розповідає, що прихожани цієї церкви вже давно допомагають українцям збирати допомогу для України.

"Ця церква допомагала нам збирати одяг для біженців, для дітей, упродовж року, і зараз вони допомогли нам організувати цей захід, щоб ми могли зібрати кошти для тих, хто знаходиться у зоні війни", - сказала Тамара Рудольф, співорганізатор заходу.

Священик церкви Томас Джеймс говорить, що парафія вирішила не лише зібрати гроші для України, а й привернути увагу до роботи українських волонтерів.

"Ми вирішили, що настав час зробити ще щось для підтримки. Вечеря – це чудова нагода не лише зібрати кошти, але й привернути увагу до того, що робить United Help Ukraine для людей в Україні", - заявив священик.

Відвідувачі благодійної вечері мали змогу не лише скоштувати традиційні страви української кухні, але й взяти участь в аукціоні та придбати речі з українсько символікою: від кулонів та футболок, до дорогоцінних художніх творів.

"Всі речі були привезені з України, дещо передано волонтерами. Дуже багато роботи ручної. Дуже багато художників з України", - заявила волонтер організації «Об’єднана допомога Україні» Оксана.

На захід прийшли як українці, так і росіяни і американці, які підтримують Україну у цей нелегкий для неї час.

"Це нагода для мене зробити безпосередній внесок у зусилля, спрямовані на допомогу Україні та її громадянам. Мені приємно знаходитися в одному приміщенні з людьми, які хочуть допомогти", - відзначив відвідувач заходу Джордж.

"Я прийшов сьогодні сюди підтримати наших українських друзів і безперечно скоштувати смачні українські страви", - додав ще один відвідувач Григорій.

"Ми прийшли підтримати українців, які зараз в Україні, які переживають скрутні часи, які зараз опинилися у скрутному становищі. Мені сподобалося, що не зважаючи на те, що усі ми знаходимося далеко від нашої Батьківщини, і незважаючи на те, що багато з нас живе тут дуже багато років, все одно відчувається зв’язок, все одно відчувається, що усі ми така велика українська родина", - сказала Валерія, яка прийшла на благодійну вечерю.

Під час благодійної вечері організатори зібрали близько трьох тисяч доларів.

Загалом, з літа минулого року волонтери, що згуртувались у неприбуткову організацію «Об’єднана допомога Україні» зібрали та передали допомоги Україні на загальну суму у понад 120 тисяч доларів.

Дивіться також: Американський бестселер рятуватиме життя українських солдатів. Відео

Американський бестселер рятуватиме життя українських солдатів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

XS
SM
MD
LG