Спеціальні потреби

Демократія в Україні скотилась до рівня перед Помаранчевою революцією – Звіт Дому свободи


За останні 5 років у низці країн Східної Європи та Середньої Азії спостерігалося згортання демократії. В Україні та Угорщині ситуація погіршилася найбільше. Такими є висновки звіту «Нації у перехідному періоді – 2012», представленого сьогодні організацією Дім свободи.

Стан демократії в Україні стрімко знижується до рівня перед Помаранчевою революцією – підсумовують ситуацію в Україні експерти».
Дім свободи
Україна, у якій ще нещодавно вбачали сподівання на швидкий розвиток демократії і яка займає стратегічне географічне і політичне положення між ЄС та Росією, за останні два роки пережила різке скорочення демократичних процесів одразу на багатьох рівнях. Теперішня влада в Україні здійснила широкий наступ на прозорість та відповідальність державних інституцій – говориться у звіті.

Адміністрація Віктора Януковича підважила незалежність судової системи і встановила контроль над іншими стратегічними інституціями від освіти до новинних організацій. Зараз режим намагається отримати систематичний контроль над інформаційними потоками, насамперед над телебаченням.

Стан демократії в Україні стрімко знижується до рівня перед Помаранчевою революцією – підсумовують ситуацію в Україні експерти Дому свободи.
XS
SM
MD
LG