Спеціальні потреби

Політик, який назвав Євромайдан "поваленням влади", виступить на мітингу Трампа


Найджел Фарадж, екс-лідер Партії незалежності Сполученого Королівства (United Kingdom Independence Party) у Європейському парламенті

На заході передвиборчої кампанії республіканця Дональда Трампа у місті Джексон, що у штаті Міссіспі виступить екс-лідер Партії незалежності Сполученого Королівства (United Kingdom Independence Party) Найджел Фарадж, який очолював успішну кампанію за проведення референдуму щодо виходу Великої Британії із ЄС.

Це підштовхнуло багатьох хоробрих молодих чоловіків та жінок до спротиву, аж до повалення законно обраного президента
Фарадж про політику ЄС щодо України

Фарадж відомий закликами до лідерів ЄС припинити "провокувати Росію в Україні". Він також заохочував громадян Голландії голосувати "проти" на референдумі у тій країні щодо Угоди про асоціацію України та ЄС.

Безвідповідальною називав політику ЄС щодо України Фарадж в одній з офіційних заяв під час перебування на посаді очільника UKIP.

"У випадку України, Брюссель багато років підтримував абсолютно нереалістичну мрію, що Україна може бути членом ЄС та отримувати значні кошти. Це підштовхнуло багатьох хоробрих молодих чоловіків та жінок до спротиву, аж до повалення законно обраного президента, та призвело до цілком передбачуваної проблеми, коли Володимир Путін анексував частину України, а тепер загрожує надіям на демократію її решті", - наводить заяву Фараджа сайт UKIP.

Я не підтримую того, що зробив Путін - звісно ж не підтримую. Але підхід лідерів Великої Британії на ЄС мав катастрофічні наслідки

Я не підтримую того, що зробив Путін - звісно ж не підтримую. Але підхід лідерів Великої Британії на ЄС мав катастрофічні наслідки. Якщо тикати палкою у російського ведмедя, він відповість. А якщо у вас немає ані засобів, ані бажання, щоб з ним боротись - дражнити його це погана ідея”.

Повідомляєтья, що на мітингу кампанії Трампа Фарадж буде говорити про референдум за вихід Великої Британії з ЄС.

У штабі кандидата у президенти США Трампа вже заявили, що спільна поява Трампа та Фараджа не запланована.

Оглядачі та коментатори з ліберального табору наперед висміяли навіть саму ідею виступу лідера Brexit у США.

"Стільки дурисвітства в одному місці", - пише про співпрацю Трампа та Фараджа Далібор Рогак, дослідник центру вивчення державної політики AEI.

"Трамп проводить мітинг сьогодні. 1) У штаті Міссісіпі; 2) У місті, де значна частина населення є афроамериканцями; 3) Разом з лідером британських крайньоправих Найджелом Фараджем", - Даніель Дейл, вашингтонський кореспондент канадського видання The Toronto Star.

Дивіться також: Українка знайшла гостре визначення для Трампа

Українка знайшла гостре визначення для Трампа. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG