Спеціальні потреби

Різке пониження курсу євро


Символ ЄВРО перед штаб-квартирою Європейського центрального банку у Франкфурті
Символ ЄВРО перед штаб-квартирою Європейського центрального банку у Франкфурті

Курс євро знову зазнав різкого падіння, сягаючи найнижчого за 12 років рівня в порівнянні з американським доларом.

Спільна валюта єврозони впала до 1.07 долара. Це найнижчий курс від квітня 2003 року, тоді як у середині 2008 року за євро треба було платити понад 1.60 американського долара.

Курс євро падає вже протягом кількох тижнів, що віддзеркалює слабку європейську економіку і зростання американської економіки. Європейські інвестори і офіційні особи також занепокоєні з приводу того, що переговори про допомогу грецькій економіці можуть виявитись важкими і не принести результатів у найближчих місяцях.

Минулого місяця кількість робочих місць у США збільшилась на 295 тисяч. Це вже дванадцятий з черги місяць зменшення безробіття. В загальному кількість безробітних знизилась до 5.5% робочої сили. Тимчасом кількість безробітних у країнах єврозони і далі сягає понад 11%.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG