Спеціальні потреби

Угорщина змінить закон про ЗМІ на вимогу ЄС


Угорщина змінить закон про ЗМІ на вимогу ЄС
Угорщина змінить закон про ЗМІ на вимогу ЄС

Угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан заявив, що його країна підкоректує закони з мас-медіа, якщо цього захоче Європейський Союз.

Орбан повідомив репортерам у четвер, що угорський закон аналогічний до законів їнших країн ЄС – зокрема Франції, Німеччини та Нідерландів.

І якщо Угорщина внесе поправки до своїх законів, зауважив він, інші країни повинні зробити те ж саме.

Прем’єр-міністр виступав перед іноземними кореспондетами, які зараз відвідують Угорщину, адже країна переймає президентство в ЄС на наступні півроку.

Президент Єврокомісії Жозе Мануел Барозу зазначив, що він отримає пояснення ситуації від Угорщини щодо змін у законі, коли зустрінеться з Орбаном у п’ятницю.

Новий закон із масової інформації в Угорщині передбачає створення нової агенції з питань ЗМІ, яка б моніторила новини на предмет «балансу» та «людського достоїнства».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG