Спеціальні потреби

У Євросоюзі останній день голосування на виборах до Європарламенту


У Євросоюзі останній день голосування на виборах до Європарламенту
У Євросоюзі останній день голосування на виборах до Європарламенту

У неділю 21 країні Євросоюзу обирають своїх представників до Європарламенту. 751 депутата Європарламенту обирають за пропорційною системою, усього понад 400 мільйонів громадян Євросоюзу мають право голосу. Найбільшу кількість представників в Європарламенті мають Німеччина (96), Франція (74), Італія (73) та Великобританія (73). З виходом Великобританії зі складу ЄС кількість депутатів зменшиться до 705, відтак британські мандати будуть розподілені між рядом інших країн.

Це вже четвертий день голосування. Раніше вибори відбулись у Великобританії, Ірландії, Нідерландах, Словаччині, Чехії, Мальті та Латвії.

Виборчі дільниці відкрились у 7 ранку, останніми вони зачиняться о 23:00 в Італії. Оголошення перших результатів голосування очікується вже ввечері 26 травня.

Попередні опитування вказують, що першість у принаймні двох країнах з найбільшим представництвом в Європарламенті – Італії та Великобританії - можуть взяти праві популісти.

Дивіться також: Фермери у США стали самостійно лобіювати політиків за вільну торгівлю

Фермери стали у США самостійно лобіювати політиків за вільну торгівлю. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG