Спеціальні потреби

У Єгипті «Мусульманське братство» закликає до нових протестів


У Єгипті «Мусульманське братство» закликало до нових протестів у вівторок, через день після того, як внаслідок сутичок між військовими та прихильниками відстороненого від влади президента Мухамеда Мурсі загинула 51 особа.

Обидві сторони обвинувачують одна одну у відповідальності за спалах насильства в країні. «Мусульманське братство» твердить, що армія, безпідставно, першою відкрила вогонь по прихильниках Мурсі. Армія, натомість, каже, що солдати стріляли лише після того, як терористи почали обстрілювали їх важкою зброєю у намаганнях взяти штурмом штаб-квартиру Республіканської гвардії у Каїрі.

Тимчасовий президент Єгипту Адлі Мансур закликав сторони до стриманості і проведення незалежного розслідування обставин насильства.

У понеділок Мансур також видав указ, у якому зазначається, що через п’ять місяців відбудеться референдум у справі внесення поправок до Конституції Єгипту. Через два місяці після того відбудуться парламентські вибори. З обранням нового законодавчого органу, буде визначено дату президентських виборів.

Нагадаємо, минулого тижня після масових протестів проти президента Мурсі, армія Єгипту призупинила дію опрацьованої ісламістами Конституції і усунула Мурсі від влади.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG