Спеціальні потреби

Від вибухів у Каїрі загинуло щонайменше 14 людей


Від вибухів і сутичок у Єгипті загинуло щонайменше 14 людей, у цьому числі щонайменше шестеро в районі Каїра.

Сутички сталися в п’ятницю напередодні третьої річниці повстання, у результаті якого від влади було усунуто президента Мухаммеда Мурсі.

Щонаменше чотири вибухи сталися в в Каїрі.

У результаті вибуху замінованого автомобіля з водієм-смертником неподалік штаб-квартири поліції у столиці Єгипту загинуло щонайменше четверо людей і десятки були поранені. Органи влади кажуть, що в результаті інших вибухів загинуло двоє людей. Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за ці інциденти, хоча за ряд атак проти сил безпеки після усунення в липні президента Мурсі звинувачуються ісламські екстремісти. Представник тимчасового президента Адлі Мансур осудив насильство, кажучи, що «терористичні дії, які намагаються зламати волю єгиптян», лише об’єднають їх.

Вибухи сталися в п’ятницю, першого дня єгипетського вікенду – коли на вулицях дуже мало людей. Проте атаки налякали мешканців, які побоюються спалаху насильства в суботу, у третю річницю повстання проти багаторічного єгипетського лідера Госні Мубарака.

І Мусульманське братство, і уряд, закликали влаштувати в суботу суперницькі мітинги.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG