Спеціальні потреби

У Єгипті заарештовано співробітників телеканалу «Аль-Джазіра»


Базований у Катарі телеканал «Аль-Джазіра» повідомив, що єгипетські служби безпеки заарештували чотирьох його співробітників, і вимагає негайного їх звільнення.

У повідомленні Міністерства внутрішніх справ Єгипту зазначається, що взято під арешт лише двох співробітників «Аль-Джазіри» - австралійського журналіста і одного члена «Мусульманського братства». Згідно з повідомленням влади, їх затримано на підставі підозри у незаконній трансляції новин, які завдають шкоди національній безпеці країни.

Минулого тижня Єгипет оголосив «Мусульманське братство» терористичною організацією. Таким чином, членство в цьому ісламістському русі, чи навіть посідання його літератури, вважається кримінальним злочином.

Підтримуваний військовими уряд Єгипту звинувачує «Аль-Джазіру» в упередженості з уваги на прихильне – на його погляд – ставлененя Катару до «Мусульманського братства».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG