Спеціальні потреби

У Єгипті влада звинувачує провідних активістів у підбурюванні до протестів


Під час протестів у Каїрі поліція застосувала сльозогінний газ
Під час протестів у Каїрі поліція застосувала сльозогінний газ
Генеральний прокурор Єгипту доручив арештувати двох відомих активістів, кажучи, що вони підбурювали до протестів проти нового закону, який забороняє проведення протестів без попереднього дозволу.

Це рішення стосується Ахмеда Магера і Алли Абделя Фатах. Його видано наступно дня після того, як органи влади затримали 24 інщих активістів за участь у протестах у Каїрі.

Поліція застосувала водомети для розгону двох невеликих демонстрацій перед будинком парламенту в Каїрі.

Ісламістське Мусульманське братство піддало критиці сили безпеки, кажучи, що насильний розгон є залишком тактики, яку застосовували за правління усунутого президента Госні Мубарака.

Представник політичного крила Мусульманського братства сказав в оприлюдненій у середу заяві, що сили безпеки діють безкарно, що нагадує «тиранію і порушення свобод і прав» за автократичного правління Мубарака.

Мусульманське братство назвало новий заклон «драконівським» і заявило, що його метою є змусити опозицію до мовчанки.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG