Спеціальні потреби

Джон Керрі закликає єгиптян продовжити свій «похід до демократії»


Держсекретар США в Каїрі зустрівся з представниками влади та громадянського суспільства.

Державний секретар США Джон Керрі у неділю прибув до Єгипту. Це перший візит американського високопосадовця від часу, коли військові усунули від влади президента Мухаммеда Мурсі.

Джон Керрі провів зустріч з міністром закордонних справ Єгипту Набілем Фагмі. Під час спільної прес-конференції, він, зокрема, заявив, що Вашингтон продовжує співпрацювати з тимчасовою владою в Каїрі.

Держсекретар США також закликав єгиптян продовжити свій «похід до демократії» і наголосив, що тільки демократія зможе привести Єгипет до стабільності й економічного розквіту.

За повідомленнями, Керрі також зустрічався з представниками громадянського суспільства Єгипту.

За словами американського високопосадовця, Єгипет - "життєво важливий" партнер США. У вересні США заморозили значну частину з 1,3 млрд. доларів допомоги Єгипту.

Тим часом у Єгипті завершились останні приготування до суду над колишнім президентом Єгипту Мухаммедом Мурсі. Його звинувачують у причетності до вбивства демонстрантів, які протестували біля президентського палацу у грудні. Судовий процес має розпочатись у понеділок. Це буде перша поява Мурсі на людях після його арешту військовим режимом країни. Оглядачі прогнозують можливі протести з боку прихильників Мурсі.

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG