Спеціальні потреби

Рішення суду проти Мусульманського братства залишається в силі


Прихильники усунутого від влади президента Єгипту Мухаммеда Мурсі
Прихильники усунутого від влади президента Єгипту Мухаммеда Мурсі
У Єгипті суд підтримав рішення про заборону Мусульманського братства і конфіскацію його майна. Первісне рішення у цьому питанні було винесено минулого місяця серед заходів проти цього руху, в результаті яких під арештом опинилася більшість його керівництва, включно з усунутим від влади президентом Мухаммедом Мурсі.

Мусульманське братство подало апеляцію на це рішення, але каїрський суд, який розглядає справи, що вимагають негайного рішення, заявив у середу, що заборона і конфіскація майна залишаються без змін.

Мусульманське братство було заборонене протягом більшості свого існування, початки якого сягають 1920-х років, але після усунення від влади колишнього президента Єгипту Госні Мубарака воно створило свою політичну партію. Це дуже впливова політична і суспільна сила, яка керувала повстанням проти влади і здобула перемогу на парламентських і президентських виборах. Проте після усунення Мурсі з президентської посади збройні сили країни вдалися до рішучих заходів проти Мусульманського братства.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG