Спеціальні потреби

У Єгипті органи влади заарештували лідера Мусульманського братства


Єгипетські органи влади заарештували ще одного високопоставленого члена Мусульманського братства. Це зроблено в рамках заходів проти цього ісламістського угруповання після усунення від влади президента Мухамеда Мурсі військовими силами.

Сили безпеки заарештували в середу Ессама ель-Еріана, заступника лідера політичного крила Мусульманського братства в його домі в Каїрі. Він переховувався від органів влади і був одним з кількох високопоставлених представників угруповання, який ще залишався на волі.

Сотні членів Мусульманського братства, включно з президентом Мурсі, було заарештовано від липня цього року і звинувачено у підбурюванні до насильства. Деякі з протестів дійсно стали насильницькими.

В сутичках з органами влади загинуло понад 1000 людей, переважно ісламістів.

У вівторок троє суддів, які керували справою 35 членів Мусульманського братства, подали у відставку, кажучи, що вони почували себе «ніяково» щодо ведення судового процесу, але не подали конкретних причин свого рішення.

Проте службовці юридичних органів влади заявили, що судді відмовилися від ведення судових процедур тому, що Міністерство юстиції не дозволило підсудним бути в судовій залі. Це означає, що треба буде призначити нових суддів і процес мусуть розпочатися наново.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG