Спеціальні потреби

Єгипетські бедуїни звільнили американських туристів


Єгипетські бедуїни звільнили американських туристів
Єгипетські бедуїни звільнили американських туристів

Озброєні бедуїни звільнили двох американських туристів та їхнього гіда, яких вони викрали під час подорожі іноземців Синайським півостровом. Єгипетські правоохоронці кажуть, що трьох чоловіків було викрадено у п'ятницю, коли вони вирушили з історично відомого монастиря Святої Катерини у напрямку курорту Шарм-ель-Шейх на Червоному морі. За словами поліцейських, взамін на туристів, бедуїни вимагали звільнити деяких членів їхнього племені, яких було заарештовано на початку тижня за звинуваченням у торгівлі наркотиками.

Єгипетські високопосадовці не подають деталей звільнення заручників, але представник бедуїнів сказав, що єгипетська влада погодилися виконати деякі зі їхніх вимог.

Упродовж тривалого часу бедуїни скаржаться на дискримінацію і відсутність допомоги з боку єгипетських офіційних осіб. Інцидент, який стався у п'ятницю, є лише останнім із серії подібних викрадень людей, що трапилися упродовж минулих місяців. Випадки викрадень туристів неабияк підривають індустрію туризму у Єгипті, яка вже раніше зазнала збитків унаслідок політичної нестабільності в країні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG