Спеціальні потреби

Туреччина «грубо і нахабно» відхилила візит делегації парламенту Німеччини - посол ФРН


Клаудіа Рот
Клаудіа Рот
На най-найвищих щаблях турецької влади не вважають можливим проведення політичних перемовин з німецькими парламентарями в Туреччині
турецька сторона повідомила делегацію німецьких парламентарів

​«Вчора (у вівторок - ГА) ми отримали інформацію, що на най-найвищих щаблях турецької влади не вважають можливим проведення політичних перемовин з німецькими парламентарями в Туреччині», - сказала заступник спікера німецького парламенту Клаудіа Рот, повідомивши, що німецька парламентська делегація мусила скасувати плани відвідати Туреччину цього тижня, після того як в останній момент їм зазначили, що вони не отримають зустрічей з посадовцями і не зможуть відвідати будівлю парламенту.

Пані Рот планувала очолити делегацію парламентарів Німеччини, до якої також мав увійти голова комітету з прав людини німецького парламенту.

«Для нас це не має значення. Якщо вони підуть, ми скажемо – Бувайте!»
Ердоган про можливу передислокацію німецьких військових

​За повідомленням прес-секретаря Міністерства закордонних справ Німеччини Мартіна Шефера, заступник міністра закордонних справ Туреччини поінформував німецьких партнерів у понеділок, що візиту не буде, через несприятливу внутрішньополітичну ситуацію в Туреччині.

Посол Німеччини в Туреччині сказав, що він не пам’ятає, щоб «у такому дружньому та спрямованому на діалог візиті групи німецьких законодавців було так грубо і нахабно відмовлено».

Через нещодавнє погіршення відносин між двома країнами, і відмову допустити німецьких парламентарів на територію бази цього місяця, Німеччина оголосила про можливість передислокації 270 військових з авіабази в турецькому Інджірліку до Йорданії, або іншої країни, якщо Анкара не дозволить візит парламентарів.

Коментуючи плани про можливе переміщення німецьких війькових, президент Туреччини Ердоган сказав, що йому про це не відомо, але зазначив, що «для нас це не має значення. Якщо вони підуть, ми скажемо – Бувайте!»

Дивіться також: Дональд Трамп відвідає Ватикан, Бельгію та Сицилію

Дональд Трамп відвідає Ватикан, Бельгію та Сицилію. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG