Спеціальні потреби

США: Сенатори знову закликали Обаму збільшити допомогу Україні


Сенатор Ричард Дурбін
Сенатор Ричард Дурбін

США «повинні діяти швидко, щоб надати Україні відповідну підтримку, і Український кокус Сенату готовий у цьому допомогти», - Ричард Дурбін.

Впливовий американський сенатор-демократ Ричард Дурбін закликав до збільшення рівня допомоги Україні з огляду на «безпрецедентну агресію з боку Росії в регіоні».

У вівторок сенатори-члени неформального об’єднання - Українського кокусу в Сенаті США (Senate Ukrainian Caucus) - зустрілися з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Сенатори підтвердили намір і надалі тиснути на адміністрацію Обами з метою розширення підтримки України, в тому числі, у вигляді оборонної смертоносної зброї.

Про це на своєму сайті повідомив сенатор Дурбін, який є одним із засновників Українського кокусу в Сенаті.

«Україна переживає критичний момент своєї історії. На тлі того, як Росія продовжує свою безпрецедентну агресію в регіоні, Сполучені Штати повинні робити більше для того, щоб забезпечити можливість України захистити свої кордони», - наголосив сенатор.

Як зазначив Дурбін, під час зустрічі зі сенаторами Яценюк дав ясно зрозуміти, що збільшення військової допомоги, постачання оборонного озброєння та економічна підтримка з боку США «допоможуть Україні в боротьбі за її свободу та суверенітет».

Сполучені Штати, наголосив Ричард Дурбін, «повинні діяти швидко, щоб надати Україні відповідну підтримку, і Український кокус Сенату США готовий у цьому допомогти».

На зустрічі з Яценюком були присутні, крім співголів Українського кокусу сенаторів Дурбіна і респубілканця Роба Портмана, сенатори Емі Клобучар, Шеррод Браун і Рон Джонсон.

Нагадаємо, у квтні цього року сенатор Ричард Дурбін відвідав Україну, де провів низку зустрічей з українськими урядовцями, у тому числі з президентом Петром Порошенком.

Дивіться також: Це не лише війна між Росією та Україною – Яценюк у США

Яценюк про Україну та Росію: Війна між світлом та темрявою. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG