Спеціальні потреби

У Донецьку снаряди влучили в школу та маршрутку


Дим над житловим районом Донецька після обстрілу проросійськими бойовиками
Дим над житловим районом Донецька після обстрілу проросійськими бойовиками

Не менш як десять осіб загинуло внаслідок влучання снарядів у школу та маршрутне таксі в зайнятому сепаратистами Донецьку. Як повідомило Управління інформаційної політики та з питань преси Донецької обласної державної адміністрації, в середу о 10.00 за київським часом бойовики «ДНР» обстріляли із системи залпового вогню школу та маршрутне таксі. Чотири особи загинули, коли снаряд розірвався в кількох метрах від будівлі школи, де нарешті відновилися заняття після канікул. Ще восьмеро осіб отримало поранення, повідомляє прес-служба. Ніхто з дітей під час обстрілу не постраждав, але серед жертв опинилися вчитель і батько одного зі школярів.

В іншому районі снаряд влучив у маршрутне таксі, внаслідок чого загинуло шестеро осіб, одну особу поранено.

Тим часом сепаратисти продовжують облогу міжнародного аеропорту Донецька, який контролюють урядові сили. За даними Associated Press, лідер сепаратистів заявив, що вони вже взяли під контроль більшу частину території аеропорту, який в останні тижні став епіцентром збройних сутичок.

Збройне протистояння у східній Україні не припинилося попри домовленість про припинення вогню. Сторони також домовилися створити 30-кілометрову буферну зону по «лінії фронту».

XS
SM
MD
LG