Спеціальні потреби

Лідери демократів хочуть нових санкцій щодо Росії, та закликають Трампа більше часу приділяти читанню повідомлень розвідки


Ненсі Пелосі і Чак Шумер
Ненсі Пелосі і Чак Шумер
Наші збройні сили могли б служити краще, якби президент Трамп витрачав більше часу на читання щоденних донесень і менше займався плануванням військових парадів і захистом реліквій Конфедерації
Заява лідерів Демократичної партїі

Після брифінгу керівників американської розвідки для так званої «Групи восьми» - керівників обох палат Конгресу і керівників комітетів з розвідки Палати представників і Сенату від обох партій, лідер меншості від Демократів у Сенаті Чак Шумер і спікерка Палати представників Ненсі Пелосі оприлюднили заяву.

У ході брифінгу законодавцям повідомили подробиці щодо повідомлень про те, що Росія пропонувала талібам винагороди за вбивство американських військовослужбовців в Афганістані.

«Захист військовослужбовців - це основна мета розвідки. Це повинно мати таке ж значення для головнокомандувача. Будь-які повідомлення про загрозу нашим військам треба неухильно розслідувати. Ці повідомлення з'явилися в контексті того, що президент поблажливо ставиться до Володимира Путіна, коли мова йдеться про НАТО, «Велику сімку», Крим, Україну і підрив системи наших чесних виборів. Наші збройні сили могли б служити краще, якби президент Трамп витрачав більше часу на читання щоденних донесень і менше займався плануванням військових парадів і захистом реліквій Конфедерації», - заявили Шумер і Пелосі.

Історія про винагороду з боку Росії це чергова вигадка фейкових новин, яку переповідають лише для того, щоб зашкодити мені та Республіканській партії
Трамп

Президент США Дональд Трамп спростовує повідомлення, що вказують на те, що Росія, можливо, пропонувала нагороду пов'язаним з «Талібаном» бойовикам за атаки на американських військових. Трамп також послався на заяву Пентагону про те, що у військового керівництва «немає підтверджуючих свідчень».

"Історія про винагороду з боку Росії це чергова вигадка фейкових новин, яку переповідають лише для того, щоб зашкодити мені та Республіканській партії", - твітував Трамп.

Президент США також повідомляв, що розвідка США дійшла висновку, що інформація про винагороду з боку Росії Талібану не заслуговувала на довіру і тому не повідомила про неї Трампу та віце-президенту США Пенсу.

В окремій заяві Ненсі Пелосі закликала США запровадити санкції проти російської розвідки. Спікер Палати представників зазначила, що Білий дім виступив проти запровадження санкцій «щодо розвідувального та оборонного секторів» Росії під час прийняття попередніх санкцій, підтриманих обома партіями.

За словами Пелосі, російська розвідка і оборонна галузь звинувачуються у можливій загрозі життю американських військовослужбовців в Афганістані.

«Що б не трапилося, ми повинні відновити ці санкції і діяти відповідно до них», - заявила спікер Палати представників. Пелосі додала, що Росію також треба притягнути до відповідальності за спроби «знову» вплинути на вибори в США.

Дивіться також: Ленінопад по-американськи: демонтаж пам’ятників конфедератам та за що під загрозою опинився монумент Рузвельту

  • 16x9 Image

    Російська служба "Голосу Америки"

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG